No Touch Lazer Fiyatları

No Touch Lazer Fiyatları tedavi sırasında uygulanacak no touch lazer uygulamaları ve no touch lazer yöntemlerine göre farklılık göstermektedir. No touch lazer hakkında ve fiyatları konusunda daha ayrıntılı bilgiyi sitemizden veya hastanemizi ziyaret edip alabilirsiniz. Hastanede çalışan doktorlarımız göz alanında oldukça başarılı bir çok operasyon geçirmiş ve bu operasyonların hepsini başarılı geçirmişlerdir.

No Touch Lazer Fiyatları

Daha öncede söylediğimiz gibi No Touch Lazer Fiyatları tedavinin uygulama şekline ve yöntemine göre farklılık göstermektedir. Bu yöntemler ve uygulamalarda sizin göz kusurunuzun büyüklüğüne veya ilerlemişliğine göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla tedavi fiyatları da sizin göz kusurunuzun büyüklüğüne ve ilerleme durumuna göre farklılık göstermektedir. Bir çok kişinin kafasında oluşan bir soru olan daha öncede lazer tedavisi vardı şimdi ne fark var sorusuna cevap vermek gerekir ise. Daha önce uygulanan lazer teknolojisi eski bir teknoloji olduğu için her hastaya uygulanmamakta ve uygulanan hastalarda da gözde belli bir süre kuruluk yanma gibi durumlara neden olmaktaydı. Ama şimdi no touch lazer tedavisi sayesinde bu tarz aksilikler yaşanmamakta. No touch lazer tedavisi kullanıldığı hastalıklar uzağı, yakını görememe durumlarında kullanılmakta. Ve ayrıca korneası normal kornealardan dik ve ince olan hastalarda kullanılmakta. Hatta bu tedavinin en çok tercih edilme sebebi kornea farklılıklarından dolayı.

No touch lazer tedavisi nasıl uygulanır ondan da bahsetmek gerekirse. Göz kusuru olan kişinin belli bir süre ışığa bakması yeterli olmakta ve bu sırada bu işlem gerçekleşmekte. Tedavi her iki gözede aynı gün içinde uygulanabilmekte.

Tedavi olan bir kişi eğer eski dönemdeki lazer tedavisi ile tedavi olsaydı. Otuz altı saat kadar bir süre gözünde yanma, kuruluk, batma hissi olacaktı ve normal yaşantısına belirli bir süre devam edemeyecekti. Ancak şu an no touch lazer tedavisi sayesinde bu tarz batma, yanma ve kuruluk gibi rahatsızlıklar hissetmeyecektir. Ve tedavinin dördüncü gününde ayağa kalkabilmekte normal yaşantısına devam edebilmekte. Hatta ve hatta bir hafta sonra eğer her hangi bir sporla uğraşıyor ise bu sporu yapmaya devam edebilmektedir.

© 2017 AkinAkyurt.com - by Secesta Software Solutions ®

Hemen İletişim        +90 216 411 2050


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç redavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır