No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası

No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası

No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası hasta çok rahat bir şekilde normal yaşantısına dönebilir .No touch lazer aslında eski lazer teknolojisi ile tedavi olmaktan çekinen hastaların tedavi olması için ideal bir tedavi yöntemidir .No touch lazer ile mesafe fark etmeksizin yakın, uzak bütün göz kusurlarını göze temas etmeden tedavi etmek mümkündür. Gözlüklerinden veya lenslerinden kurtulmak isteyenler için no touch lazer ileri bir lazer tedavi metodudur. No touch lazer en çok ameliyat olmaktan korkan, gözüne dokunulmasından çekinen hastalar için bir ideal tedavi yöntemi oldu .No touch lazer ile tedavi sayesinde göze dokunulmadığı için hastalarımız gönül rahatlığı ile tedavi olmaktadır.

No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası

No touch lazer, eskiden beri kullanılan lazer teknolojisinin en gelişmiş halidir. Temelinde excimer laser ışığı vardır. İşlem saniyeler içinde bitmektedir. No touch lazer tedavisi öncesinde hastanıın gözü göz damlası yardımı ile uyuşturulup anestezi yapılır. Bu sayede hasta no touch lazer tedavisi esnasında hiç bir şey hissetmez. Klasik lazer tedavilerinde kornea tabakası kesilmesi gerektiğinden kornea tabakası ince olan hastalara uygulanamıyordu. Ama şimdi no touch lazer sayesinde kornea tabakası ince hastalara da tedavi sunabilmekteyiz. Böylece hastalarımız kontakt lens ve gözlüklerinden kurtulabiliyor.

No Touch Lazer Tedavisi

No touch lazer tedavisi esnasında hastalar hiç bir şekilde acı, ağrı veya basınç hissi hissetmezler. No touch lazer tedavisinde göze temasta bulunulmuyor. Tedavi öncesinde damla ile göz uyuşturulup hastanın hiç bir şey hissetmemesi sağlanıyor. Ardından da saniyeler içinde hasta tedavi ediliyor. No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası 1-2 gün batma yanma sulanma olabilse de hastalar rahat tolere edebiliyorlar.

No Touch Lazer Ameliyatı

İnsanların kafasında neden no touc lazer diye bir soru oluşabiliyor. Şu şekilde cevap vermek mümkün :

  • No touch lazer sırasında göze temas olmaz
  • No touch lazer ince kornealı hastalarda da kullanılabilir
  • No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası bir hafta gibi bir süreden sonra denize girebilirsiniz
  • No touch lazer tedavisinde göze temas olmadığı zar yapısıyla oynanmadığı için gözde kuruluk ve zar altı iltihaplanma meydana gelmez
  • No touch lazer tedavisi çok kısa sürer

No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası

No touch lazer tedavisinde hasta sadece yanıp sönen bir ışığa bakar ve işlem süresi 1 dakinanın altındadır. No touch lazer ameliyatı sonrası kısa bir süre ışığa duyarlılık batma yanma sulanma gibi basit ve geçici problemler olmaktadır. Bu tedavinin en çok tercih edilme sebebi göze temas olmaması ve ince kornealı hastalarda da uygulanabilmesi. Bu sayede çoğu hastanın göz sorununa no touch lazer ile çare olabiliyoruz ve onları iyileştirebiliyoruz. Hastalarımız No Touch Lazer Ameliyatı Sonrası çok kısa bir süre sonra normal yaşantısına dönebilmekte. 1 hafta içinde denize havuza girebilmekteler. No touch lazer hakkına daha fazla bilgi alabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizleri hastanemizde ziyaret edebilirsiniz.

© 2017 AkinAkyurt.com - by Secesta Software Solutions ®

Hemen İletişim        +90 216 411 2050


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç redavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır