Akıllı Lens Uygulaması

Akıllı Lens Uygulaması ile sizlerde artık gözlük kullanımından kurtulacaksınız !

Akıllı Lens Uygulaması

Akıllı Lensler (göz içi kalıcı lens) ile net görün!

Günlük yaşantısında gözlük veya kontakt lens kullanmak istemeyen hastaların en çok tercih ettiği tedavi yöntemlerinden biridir.

Göz içi lensler kırma kusurlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Uzak ve yakın  mesafeyi görmeyi sağlayan monofokal ve bifokal  göz içi lensler göz ameliyatlarında kullanılmaktaydı. Ancak günümüz insanın en çok kullandığı ara mesafe olarak adlandırılan mesafeyi görme ihtiyacını bu lensler karşılamamaktaydı. Gelişen teknoloji  ile hastaların ihtiyaç duyduğu uzak, yakın ve orta mesafeyi net görmesini sağlaması. Ve hasta yaşam konforunu sağlaması ile  doktorların öncelikli tercihi olmaktadır.

Akıllı Lensler (göz içi kalıcı lens)hastaya tek bir göz içi lensler ile uzak, yakın ve orta mesafeyi net görün!

Akıllı Lensler (göz içi kalıcı lens) operasyonunda hastanın göz numarası belirlenir  ve belirlenen göz numarasına uygun göz içi lens yerleştirilir. Akıllı Lensler (göz içi kalıcı lens) her hastaya sadece bir kere uygulanmakta ve hastanın yaşamı boyunca gözünde kalmaktadır. Bu sebepten hastanın göz numarasının doğru değerlendirilmesi önemlidir. Hasta ömrü boyunca net görme yetisine bu lensler ile kavuşabilmektedir.

Akıllı Lensler (göz içi kalıcı lens) göz içine yerleştirilmesi  dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Hasta konforunu ön planda tutan bir yöntemdir. Hasta bir gün içerisinde günlük yaşantısına dönebilmektedir . Operasyon sonrasında hastaların görme yetilerindeki olumlu  farklılıkları görmeleri yüz güldürücü sonuçlara sebep olmaktadır.

Göz İçi Lenslerin Değişiminin Sebebi Nedir?

Kişi yaşlandıkça gözü de yaşlanmaktadır. İlk yıllarda net olan göz içi lens zaman içerisinde netliğini kaybeder ve kişilerin yaşam konforunu olumsuz yönde etkiler. Hatta çoğu hastada görme oranında azalma, renk geçişlerini fark edememe gibi yakınmaları doğurmaktadır. Hasta günlük yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen bu durumdan. Akıllı Lensler (göz içi kalıcı lens) ömür  boyu net görüntü sunması ile kurtulmaktadır. Ve bilinmesi gereken bir durumda Akıllı Lens Uygulaması sırasında hiç bir şekilde göz merceği ile işlem yapılmamaktadır. Sizlerde Akıllı Lens ve Akıllı Lens Uygulaması hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçin.

© 2017 AkinAkyurt.com - by Secesta Software Solutions ®

Hemen İletişim        +90 216 411 2050


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç redavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır