Akıllı Lens Tedavisi Uygulamaları

Akıllı Lens Tedavisi Uygulamaları ile sizleri gözlük derdinden tamamen kurtaracağımıza söz veriyoruz. Ama öncelikle sizin için uygun Akıllı Lens Tedavisi Yöntemleri arasından uygun yöntem seçilmeli ve uygulanmalı. Aslında bunlardanda önce göz yapınızın Akıllı Lens Tedavisi şekline uygun olmalı.

Akıllı Lens Tedavisi Uygulamaları

Evet akıllı lens tedavisi sayesinde gözlük kullanımı tarih oluyor. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde katarakt sorununun çözümünde narkozsuz, iğnesiz yöntemler kullanılmakta. Ve bu kullanılan yöntemlerin en başında FAKO yöntemi gelemktedir. FAKO yönteminde hastanın konforu ön planda tutularak göze açılan çizik sayesinde gözün kendi merceği eritilip yerine akıllı lens tedavisinde kullanılan akıllı lens konulmakta. Ve böylece hasta her türlü mesafeyi rahatça görmekte.

Akıllı Lens Tedavisi Uygulamaları sayesinde görme yetisi azalan hastaların her türlü mesafeyi rahatça görmelerini sağlar. Hastalarımız akıllı lens tedavisini hayatları boyunca bir kere uygulatmaları yeterlidir. O akıllı lens ömür boyu sizinle birlikte yaşayacaktır. Akıllı lens takıldıktan sonra hastanın göz numaralarında çok büyük bir değişiklik olmamaktadır. Akıllı lensler de renk seçeneği yoktur, akıllı lensler saydam ve renksiz bir yapıya sabittir. Ayrıca akıllı lensler normal lensler gibi değildir akıllı lensler sayesinde havuza denize girip uyuyabilirsiniz.

Akıllı Lens Tedavisi Fiyatları konusuna gelecek olur isek göz doktorunuz tarafından göz yapınız incelenip uygun mercek ve tedavi yöntemi belirlenir ardından da fiyat belirlenir.

Akıllı lens tedavisi sonrasında hasta tedavi sırasında ilaç yardımı aldığı için ağrı sızı ve acı gibi hisler hissetmemektedir. Astigmat, hipermetrop, miyop gibi rahatsızlıkların tedavisinde de akıllı lensler kullanılmaktadır. Ayrıca şunu da söylemek gerekirse akıllı lenslerin her hangi bir kullanım ömrü sınırı yoktur onlar da sizinle ölene kadar gelir.

Bu tedaviyi günlük hayatında gözlük veya kontakt lens kullanmak istemeyen hastalarımız çoğunlukla tercih etmektedir. Tedavi öncesinde hastanın göz numarası belirlenir ardından buna uygun akıllı lens seçilip işleme başlanır. Akıllı lensin göz içine yerleştirilmesi saniyeler içinde halledilebilecek bir işlemdir. Bu tedavide hasta konforu en üst planda tutulur. Ve ardından aynı gün içinde evine dönebilir ve bir gün sonra normal yaşantısına dönebilir.

© 2017 AkinAkyurt.com - by Secesta Software Solutions ®

Hemen İletişim        +90 216 411 2050


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç redavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır