Akıllı Lens kullanımı hakkında

Akıllı Lens kullanımı hakkında ve akıllı lenslerin fiyatları hakkında bilgi almak için sizlerde sitemiz üzerinden bize ulaşınız.

Akıllı Lens ile dakikalar içinde gözlük ve kontakt lenslere mahkum olmaktan kurtulun!

Göz içi merceği saydam bir yapıdadır. Ancak yaş ile doğru orantılı olarak göz içi merceği matlaşmaktadır. Bu durum kişinin gözlerinin görme kapasitesini oldukça düşürmektedir.

Hastaların günlük yaşantılarında en çok yakındıkları şeyler arasında renk farklılıklarını fark etmede yetersizlik, cansız ve soluk görüntüler, uzak ve yakını görememek gibi hayatlarını olumsuz yönde etkileyen faktörler bulunmaktadır. Akıllı lensler hastaların bu yakınmalarını ortadan kaldırarak hastaya tedavi hastaya kaliteli bir yaşam olanağı sunmaktadır.

Akıllı Lens kullanımı hakkında

Akıllı mercek denilen tedavi yöntemi göz içine mercek yerleştirme prensibine dayanmaktadır. Günümüzde birçok mercek çeşidi bulunmaktadır. Akıllı Merceğin farkı günümüz insanına hitap etmesidir. Çünkü araba kullanma mesafesi veya bilgisayar kullanma mesafesi gibi mesafeler kişilerin yaşamlarının merkezinde yer almaktadır. Akıllı lensler tam olarak bu mesafeyi de net görmeyi sağlaması ile farklı bir mercek yapısı olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Lensler sadece matlaşmış olan merceği değiştirmek demek değildir. Akıllı Lensler kişinin gözünde bulunan kırma kusurlarını da tedavi etmektedir. Tek bir operasyon ile gözlerinizdeki rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz.

Akıllı Lens uygulamasının size uygun olup olmadığını öğrenmek için  hemen uzman bir göz doktoruna başvurmanız gerekmektedir. Ayrıntılı tetkikler yapıldıktan sonra göz yapınız uygun bulunduğu takdirde bu uygulama uygulanabilmektedir.

Akıllı Lenslerinde numaraları bulunmaktadır. Bu sebeple hastanın göz yapısı ve göz numarası  çok iyi tespit edilmeli doğru lens doğru hastaya uygulanmalıdır. Uygulamadan sonra 1 gün sonra kişi günlük yaşantısına dönebilmektedir.

Akıllı lenslerin en önemli özelliği, ara mesafede sağladığı netliktir. Bilgisayar kullanım mesafesi, televizyon izleme mesafesi, mutfak tezgâhına erişim mesafesi gibi görme kalitesinin en önemli olması gereken mesafelerde de net görüş elde edilir.
Göz içine yerleştirilen merceğin kalitesi ve cinsi hastaların operasyon sonrası göz sağlıklarını ve görme kalitelerini belirler.
Katarakt ile birlikte ameliyat sonrası görme bozukluklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Kişinin gözündeki miyop-hipermetrop-astigmat bozukluklarına ve göz yapısına özel çeşitleri vardır.

© 2017 AkinAkyurt.com - by Secesta Software Solutions ®

Hemen İletişim        +90 216 411 2050


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç redavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır