Akıllı Lens Ameliyatı Hakkında

Akıllı Lens Ameliyatı Hakkında

Akıllı Lens Ameliyatı Hakkında bilgiler ile sizler bu yazımızda birlikte olacağız.

GÖZ İÇİ LENS TEDAVİSİNDE SON TEKNOLOJİ: AKILLI LENS

Lazer tedavisi sizin için uygun değilse, ileri derecede yüksek göz numarasına sahipseniz varsa Akıllı Lens Tedavisini tercih edebilir. Uzak, yakın ve ara mesafede kalıcı net bir görüş sağlayabilirsiniz.

GÖZE DİKİŞ ATILMIYOR

Akıllı Lens tedavisinde amaç, şeffaflığını, görüş kalitesini kaybetmiş doğal lensin çıkartılarak yerine. Uzak, yakın ve ara mesafede ömür boyu göz içinde kalacak yapay bir lensin konmasıdır.

KATARAKT CERRAHİSİNDE YÜKSEK BAŞARI SAĞLIYOR

Katarakt tedavisinde de kullanılan Akıllı Lensler, kataraktı ve görme bozukluklarını aynı anda giderir. Katarakt tedavisinden sonra hastalar, uzak ya da yakın gözlüğüne ihtiyaç duymaz.

Akıllı Lens operasyonu, hastanın ertesi gün normal hayata dönebileceği, hastanede yatmasını gerektirmeyen bir tedavidir.

GENEL ANESTEZİ KULLANILMIYOR

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte göz içi lens operasyonlarının süreleri de kısalmıştır. Ameliyat, iğnesiz, dikişsiz, genel anestezi olmadan ve ağrısız yapılmaktadır.

Akıllı Lens Ameliyatı Hakkındav

Akıllı Lens Ameliyatı Hakkında

KATARAKT OLUŞMUYOR

Eğer 40 yaşında uzak, yakın görme sorunu yaşayan bir hasta, Akıllı Lens tedavisi olursa ileride gözünde katarakt oluşumu meydana gelmez.

ALERJİK RİSK TAŞIMIYOR

Akıllı Lensler ileri teknoloji ile gözün doğal yapısına uygun olarak üretilmiştir. Dolasıyla gözün kabul etmemesi gibi bir durum ya da alerjik reaksiyon söz konusu değildir.

LENSLERİN KALİTESİ CERRAHİ BAŞARIYI ARTIRIR

Tedavi uygulanacak hastanın ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi çok önemlidir. Göz içine yerleştirilen lensler ömür boyu kullanılacağı için kullanılacak lense karar verilirken dikkat edilmelidir.

Akıllı Lens Ameliyatı Hakkında bilgiler ile bu yazımızda sizler ile birlikte olduk. Umarım bu yazdıklarımız ve paylaştığımız bilgiler doğrultusunda tedavi olmaya karar verebilirsiniz. Akıllı lensin ne olduğundan, akıllı lens tedavisinden ve kimlere uygulanabileceğinden bu yazıda bahsettik. Bizler sizlere yardımcı olabilmek ve göz ile ilgili sıkıntılarınızdan kurtarmak için buradayız. Akıllı Lens Ameliyatı Hakkında daha fazla ve daha detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Veya daha ayrıntılı bilgi alabilmek için hastanemizi ziyaret edebilirsiniz. Randevu alarak doktorunuz ile yüz yüze konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

© 2017 AkinAkyurt.com - by Secesta Software Solutions ®

Hemen İletişim        +90 216 411 2050


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç redavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır